pl eng

Inteligencja i informatyka w biznesie


2014-08-26 10:00 WAŻNE! Firma D-Sight wprowadza istotne zmiany.

Firma D-Sight przestaje rozwijać swój system wspomagania decyzyjnego w wersji D-Sight Desktop, skupiając się na rozwoju tylko wersji D-Sight.WEB. Jako usługa sieci WWW dostępne są teraz trzy produkty: D-Sight CDM, D-Sight Sourcing, D-Sight Portfolio. Więcej o zmianach...

2014-05-19 18:30 Komputery Pareto UbU z systemem operacyjnym Linux Ubuntu 14.04 LTS są już dostępne!

Komputery Pareto Ubu Eco i Value pracują już pod kontrolą najnowszej wersji systemu Linux Ubuntu - 14.04 LTS.

2014-05-06 10:00 Komputery Pareto UbU z systemem operacyjnym Linux Ubuntu 14.04 LTS - testy.

Pracujemy nad instalacją na maszynach Pareto Ubu Eco i Value najnowszej wersji systemu Linux Ubuntu (14.04 LTS), która zastąpi wersję 12.04.4 LTS.

2014-04-10 18:30 NOWOŚĆ! Energooszczędne komputery Pareto UbU z darmowym oprogramowaniem już dostępne!

Pareto Computers to linia energooszczędnych komputerów osobistych z darmowym oprogramowaniem. Są one alternatywą dla tradycyjnych komputerów stacjonarnych z komercyjnym oprogramowaniem systemowym i biurowym.

2014-04-01 12:00 Do naszej oferty związanej z oprogramowaniem dodaliśmy nową pozycję - Caliber Software!

Aby dowiedzieć się więcej o naszej nowej ofercie, prosimy kliknąć tutaj.

2014-03-14 14:00 MANIFEST: Obniż koszt licencji pakietów biurowych w Twojej firmie praktycznie do zera!

Czy koszt komercyjnych pakietów biurowych (zakup, wymiana wersji na nowsze), takich jak np. Microsoft Office, jest dla Ciebie znacznym obciążeniem? Czy odczuwasz to szczególnie wtedy, gdy chcesz utworzyć nowe stanowiska pracy? Czy chciałbyś korzystać z funkcjonalności pakietu Microsoft Office, ale jednocześnie nie ponosić kosztów zakupu oprogramowania?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiesz sobie twierdząco, mamy dla Ciebie alternatywę, dzięki której nie będziesz płacił za licencje, a jednocześnie jakość tworzonych w Twojej firmie dokumentów się nie zmieni!

Tą alternatywą jest darmowy pakiet biurowy LibreOffice, który w pełni zastępuje pakiet Microsoft Office dla większości zastosowań, przy czym odczytuje (zapisuje) wszystkie dokumenty składników pakietu Microsoft Office.

W naszej firmie, do redagowania dokumentów (teksty, arkusze kalkulacyjne, podręczne bazy danych, rysunki, prezentacje), wykorzystujemy tylko pakiet LibreOffice. Z racji naszej działalności doradczej i analitycznej korzystamy z bardzo zaawansowanych funkcji. Na przykład z optymalizatorów dla różnej klasy zadań optymalizacyjnych, zapisywanych w arkuszach kalkulacyjnych. Mając w przeszłości wieloletni kontakt z pakietami biurowymi firmy Microsoft, nie odczuwamy pogorszenia jakości naszej pracy, a wielu wypadkach tworzenie dokumentów jest bardziej efektywne! Ponadto, oprogramowanie LibreOffice dostępne jest także dla systemu Linux, co w wielu wypadkach daje kolejną możliwość redukcji kosztów IT w Twojej firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany migracją w stronę pakietu LibreOffice, jeśli nie chcesz płacić za licencje oprogramowania biurowego – prosimy o kontakt. W pełni profesjonalnie pozwolimy Ci zaplanować migrację wszystkich lub pojedynczych stanowisk.

2014-03-13 13:30 NOWOŚĆ! Wspomaganie decyzji przy wyborze dostawców towarów, usług i technologii.

Jednym z najważniejszych problemów decyzyjnych w przedsiębiorstwach jest wybór dostawców (towarów, technologii, usług). Jest to problem logistyczny, którego racjonalne rozwiązywanie wymaga uwzględnienia nie tylko kosztów, ale także innych parametrów, które opisują dostawcę (np. terminowość dostaw, jakość obsługi). Wiele przedsiębiorstw uwzględnia oczywiście pozacenowe kryteria jakości, ale w wielu wypadkach są to tylko proste metody, oparte na sumie ważonej wskaźników jakości, które nie muszą wskazywać najlepszego wyboru! Stosowanie sumy ważonej wskaźników jakości (kryteriów) prowadzi często do zacierania istotnych różnic w ofertach.

Wiele firm z całego świata wykorzystuje, w procesie podejmowania decyzji, oprogramowanie firmy D-Sight, bazujące na sprawdzonych, użytecznych w praktyce metodach podejmowania decyzji z uwzględnieniem wielu kryteriów.

Poprawa jakości podejmowania decyzji w obszarze wyboru dostawców ma istotne znaczenie dla polepszania rentowności przedsiębiorstw, a także polepszania bardzo ważnego czynnika, jakim jest zadowolenie klienta. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o racjonalnych metodach rozwiązywania logistycznych problemów decyzyjnych, które z łatwością mogą być zastosowane w Twoim przedsiębiorstwie – prosimy o kontakt.

2014-02-20 10:00 Do pobrania dostępna jest nowa prezentacja dotycząca systemów wspomagania decyzyjnego.

W przystępny sposób opisujemy, jakie cechy powinien mieć użyteczny system wspomagania decyzyjnego. Uzasadniamy, dlaczego takim użytecznym systemem jest D-Sight. Materiał do pobrania znajduje się tutaj.

2014-01-01 10:00 Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzymy naszym Klientom i Partnerom pomyślności w Nowym Roku, realizacji założonych celów biznesowych oraz prywatnych! Do Siego Roku!

2013-12-27 14:00 Zalecamy uaktualnienie produktu D-Sight Desktop do wersji 4.2.

Za sprawą wprowadzonych w nowej wersji systemu D-Sight Desktop (4.2) nowych wkresów oraz rozwiązań możesz jeszcze efektywniej pracować. Nowa wersja zawiera ponadto ponad 60 poprawek oraz usprawnień. Wykonanie uaktualnienia jest przez nas mocno zalecane! Jest ono darmowe dla klientów, którzy wykupili roczne wsparcie dla systemu D-Sight Desktop.


1/3do pobrania
do pobrania