pl eng

Inteligencja i informatyka w biznesieSystemy ERP i e-usługi dla firm


Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga korzystania z oprogramowania, które ułatwia i przyspiesza procesy zachodzące w przedsiębiorstwach. Chcemy Państwu zaoferować produkty firmy Comarch, które można doskonale dopasować do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Firma Comarch udostępnia aplikacje w wersji instalowanej na komputerach w firmie lub w postaci usługi dostępnej przez Internet w modelu SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Na Państwa życzenie przeprowadzimy kompleksową analizę potrzeb i pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Świadczymy również profesjonalny serwis po wdrożeniu. Oferujemy wsparcie w województwach dolnośląskim i małopolskim, jesteśmy w Długołęce k/Wrocławia i Gdowie k/Krakowa (powiat wielicki).


Ponieważ nasza firma specjalizuje się w zaawansowanym doradztwie z zakresu wykorzystywania danych z systemów informatycznych w zarządzaniu firmą, proponujemy Państwu nasze pełne wsparcie z zakresu narzędzi Business Inteligence wbudowanych w produkty firmy Comarch lub w zakresie rozwiązań analitycznych tworzonych według Państwa specyficznych potrzeb.


Krótka charakterystyka oferowanych rozwiązań.


Oprogramowanie ERP (instalacja lokalna).


Comarch OPT!MA

Program do zarządzania firmą i prowadzenia księgowości dla małej i średniej firmy, biura rachunkowego oraz placówki medycznej. Modułowa budowa pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb każdej firmy.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie Comarch OPT!MA.

C e n n i k

Comarch KLASYKA

Zbiór programów do obsługi małej i średniej firmy. Mimo, że powstał wiele late temu i jest dedykowany do pracy w środowisku systemu operacyjnego DOS, firma Comarch nadal wspiera to rozwiązanie. Zachęcamy jednak do przejścia na nowe aplikacje firmy Comarch. Oferujemy Państwu sprawne i bezpieczne przeprowadzenie migracji.Oprogramowanie dla przychodni i gabinetów lekarskich.


Comarch Optimed24

Nowoczesny system o modułowej budowie do zarządzania przychodnią i gabinetem lekarskim.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie Optimed24.iComarch24 - zbiór usług dostępnych przez Internet w modelu SaaS.


Comarch iOPT!MA24

Usługa dla małych i średnich firm, która polega na udostępnieniu funkcjonalności programu OPT!MA przez Internet.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iOPT!MA.

C e n n i k

Comarch iSklep24

Usługa sklepu internetowego, umożliwiająca prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie. Jest w pełni zintegrowana z systemami do zarządzania – Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL i Comarch ALTUM.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iSklep24.

C e n n i k

Comarch iKsięgowość24

Usługi księgowe i obsługa kadrowo-płacowa świadczone przez biura rachunkowe i kancelarie podatkowe.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iKsięgowość24.

C e n n i k

Comarch iBard24

Usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych on-line. Dzięki iBard24 firma może skutecznie przeprowadzić archiwizację danych pochodzących m.in. z systemów do zarządzania firmą, takich jak Comarch OPT!MA, a także plików z komputerów pracowników.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iBard24.

C e n n i k

Comarch iFaktury24

Program dla jednoosobowych i małych firm, który umożliwia wystawianie dokumentów handlowych, zarządzanie magazynem oraz prowadzenie księgowości w uproszczonej formie.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iFaktury24.

C e n n i k

Comarch iMall24

Wirtualna galeria handlowa, w której internauci mogą znaleźć produkty z bogatej oferty sprzedażowej klientów Comarch. W iMall24 kupujący może przeszukiwać i oglądać produkty oferowane przez wszystkie firmy bez opuszczania portalu. Może również porównywać produkty, czytać o nich opinie oraz kupować bezpośrednio w iMall24. Sprzedaż towarów możliwa jest wprost z systemu do zarządzania firmą Comarch OPT!MA lub z poziomu usługi Comarch iSklep24. Stanowi to znaczące ułatwienie w eksponowaniu produktów w Internecie.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie iComarch24 iMall24.Oprogramowanie dla firm na urządzenia mobilne.


Comarch Mobile

To nowoczesna platforma, która umożliwia wykonywanie codziennej pracy za pomocą urządzeń mobilnych (telefonów komórkowych, smartfonów, kolektorów danych). Dzięki jej wykorzystaniu menadżerowie mogą skutecznie zarządzać firmą, a handlowcy przebywając poza biurem – sprawnie realizować swoje zadania. Platforma Comarch Mobile pozwala także na ograniczanie pomyłek w pracy magazyniera oraz obniża koszty funkcjonowania działu logistyki.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo na stronie Comarch Mobile.


Firma Comarch jest producentem dużej liczby programów dla firm. Są to rozwiązania skalowalne, a ich cena zależy często od wybranych przez klienta modułów. Oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w zakresie kompletowania zestawów według Państwa potrzeb i możliwości. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o przedstawionych produktach, prosimy o kontakt.


aktualności
Comarch partner
Comarch OPT!MA
Comarch Klasyka
Comarch e-Health
iComarch24 iOPT!MA24
iComarch24 iSklep24
iComarch24 iKsiegowosc24
iComarch24 iBard24
iComarch24 iFaktury24
iComarch24 iMall24
Comarch Mobile


do pobrania