pl eng

Inteligencja i informatyka w biznesie
Przedstawiamy poniżej wachlarz usług świadczonych przez naszą firmę w ramach doradztwa technicznego w zakresie wykorzystywania metod informatyki dla potrzeb efektywnej realizacji działań biznesowych.Doradztwo w zakresie doboru najbardziej racjonalnej infrastruktury informatycznej (sprzęt, oprogramowanie).

Doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystywania zasobów informatycznych firm w tym restrukturyzacje działów informatyki zależnie od potrzeb firmy, aktualnych uwarunkowań zewnętrznych oraz od postępu technicznego.

Doradztwo w zakresie wykorzystywania tzw. otwartego oprogramowania (open source) celem ograniczania kosztów informatycznych firm.

Opracowywanie specyfikacji systemów informatycznych w oparciu o wymagania klienta lub w oparciu o własne rozpoznanie jego potrzeb biznesowych.

Kierowanie projektami informatycznymi w oparciu o własne założenia lub w oparciu o założenia klienta.

Ekspertyzy dotyczące możliwości zastosowań w firmach najbardziej zaawansowanych technik informatycznych, sprzyjających poprawie funkcjonowania firmy. Opracowania wykonujemy w oparciu o wskazanie przez klienta obszaru zainteresowań (np. systemy eksperckie) lub w oparciu o własne rozpoznanie dostępnych narzędzi i metod.


Nasze e-usługi:

Serwis inversja.pl dla potrzeb translacji elektronicznych faktur do różnych formatów.

aktualności
treeffectdo pobrania