pl eng

Inteligencja i informatyka w biznesie
Bogate doświadczenie zawodowe członków naszego zespołu oraz ich profesjonalizm wynikają z wieloletniej pracy dla wielkich, międzynarodowych korporacji. Na przestrzeni wielu lat aktywnie uczestniczyliśmy w wielu projektach realizowanych w Polsce i zagranicą (Ukraina, Grecja, Maroko, Niemcy, Czechy). Tworzyliśmy i wdrażaliśmy rozwiązania poprawiające efektywność procesów biznesowych. W rozwiązaniach tych wykorzystywaliśmy najnowsze osiągnięcia informatyki oraz nauk o zarządzaniu. W 2011 roku podjęliśmy decyzję o wykorzystaniu nabytego doświadczenia w inny sposób, powołując do życia spółkę Treeffect.


Dysponujemy głęboką wiedzą z zakresu stosowania zaawansowanych systemów wsparcia decyzyjnego i modelowania matematycznego dla potrzeb racjonalizacji procesów biznesowych przedsiębiorstw. Współpracujemy z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania oraz Instytutem Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (obie instytucje z siedzibą w Warszawie) w zakresie transferu wiedzy i technologii do biznesu. Z naszymi partnerami biznesowymi aktywnie działamy na polu tworzenia zaawansowanych narzędzi informatycznych, opartych na najnowszych osiągnięciach nauki i techniki. Obszar naszego zainteresowania obejmuje m.in.: zaawansowane systemy wspomagania decyzyjnego, systemy lokalizacji obiektów w czasie rzeczywistym, wykorzystywanie metod informatyki w medycynie, wykorzystywanie nowoczesnych urządzeń komputerowych w rehabilitacji i edukacji.


Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dopasowywania struktury i metod funkcjonowania pionów informatyki w zależności od potrzeb biznesowych firm i w zależności od dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych. Mamy doświadczenie w zakresie doboru odpowiedniej do wymagań firm infrastruktury informatycznej tak, aby koszt jej utrzymania, przy jednoczesnym zachowaniu jakości świadczonych na jej podstawie usług, był akceptowalny przez Zarządy tych firm.


W naszym zespole pracują także wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie relacyjnych systemów baz danych, posiadające prestiżowe certyfikaty zawodowe Oracle DBA OCP (Oracle Database Certified Professional).


Nasz zespół charakteryzuje się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi i wysoką kulturą pracy. Uważamy, że są to umiejętności konieczne do tego, aby skutecznie współpracować z kadrami zarządzającymi firm. W przypadku – z reguły – trudnych restrukturyzacji procesów biznesowych najważniejsze jest wysłuchanie potrzeb klienta i ich zrozumienie. Uważamy, że dzięki temu jesteśmy w stanie proponować naszym klientom najbardziej racjonalne rozwiązania.


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

aktualności
treeffect
  • bogate doświadczenie
  • wiedza ekspercka
  • łączenie teorii z praktyką
  • profesjonalna analiza
  • skuteczne działanie
  • wysoka kultura i organizacja pracydo pobrania